Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

Hakkımızda

Servet Çöp Şiş, İzmir'in en iyi çöp şiş ve kebapçısıdır. Gaziemir Servet 7/24 açık et, mangal, kebap ve çöp şiş lokantasıdır.

Gaziemir Servet iletişim: 0232 252 3 252

İzmir'de yaşayanlar kadar, yolu düşenler de bilir; Kale Arkasındaki çöp şişçiler 60'lı yıllardan bu yana, neredeyse İzmir'le özdeşleşmiştir.

Gaziemir Servet, herkesin bildiği, ünlülerin uğrak yeri ve çöp şişin mükemmel lezzetiyle İzmir'i aşan ünüyle misafirlerini ağırlamaktadır. Siyasetçilerden birçok ünlüye kadar İzmir'e geldiklerinde yemek yedikleri Servet Gaziemir'e tüm et, mangal, ızgara, kebap ve çöp şiş severleri bekleriz.

Gaziemir Servet Çöp Şiş, "Göz aldanır, damak asla!" sloganına uygun hizmeti ile sizi ağırlamaktan gurur duyar.

Gaziemir Servet'in Tarihçesi

1960'lardan günümüze Çöp Şiş

60'lı yıllarda açılan bu çöp şiş lokantaları günümüze kadar, ününü artırarak yaşadı. İzmir'in ender "lezzet durağı" mekanları arasında yer alan bu çöp şişçiler, lezzetinden ve servisinden hiçbir şey kaybetmeden her zaman ayakta kalmasını bildiler. Bunun sırrı, çalışanlarının değişmemesinden kaynaklanıyordu. Buralara 3-5 yıl arayla gelenler bile aynı yüzlerle karşılaşıyor aynı damak tadını buluyordu.

1999'dan beri Servet'in Yeri

İzmir'de yaşasın veya yaşamasın, Kale arkasındaki çöp şişçilerin müdavimleri bilir. Neredeyse son 30 yıldır, garsonlar aynıydı. Müdavimleri, oralara her gittiklerinde, tanıdık güler yüzler tarafından karşılanırdı. Ve 1999 yılından beri bu deneyimli garsonlar bizi Servet'in Yeri'nde karşılıyorlar...

Ünlülerin İzmir'deki Uğrak Yeri

Servet'in Yeri'nin en büyük özelliği, oraya gidenlerin, bu kıdemli işletmecilerinin tarihini duvardaki fotoğraflarda görebilmeleridir. Bugün aramızda olmayan, şöhreti son yıllarda kazananlara kadar hemen tüm sanatçılar mutlaka uğramıştır. Bunun kanıtı duvardaki fotoğraflar?

Duvardaki fotoğraflar özellikle bir ayrıntıyı ortaya koyuyor. Çöp şiş yiyen ünlülerin arkasına geçip fotoğraf çektiren garsonlar, hep aynı. Duvarda bir siyah beyaz fotoğraf; Önde Barış Manço, arkasındaki 15-16 yaşlarında bir komi. Aradan yıllar geçmiş, fotoğraflar renklenmiş. Bu kez günümüzün popüler sanatçısı Ata Demirer, arkasındaki kişi aynı, ama şimdi saçlarına aklar düşmüş ve işletmeci?...

Vizyonumuz

Gaziemir Servet olarak vizyonumuz daime en iyi hizmeti sunmaktır. Et ve çöp şiş denildiğinde İzmir'in en iyi et lokantası ve çöp şiş yapan restoranı olarak anılmak isteriz. Bunun için daime en iyisini titizlikle, azimle ve özenle yaparız. Gaziemir Servet'e gelip yemeğini yiyenlere müşteri gözüyle değil ailemizin bireyleri olarak bakarız. Çünkü yemek bir insanın mahremi gibidir. Beraber yemek, beraber içmek ve bunları yaparken keyif almak bizim en büyük vizyonumuzdur.

Neden
Biz?

Gaziemir ve İzmir'in en iyi çöp şişlerini yapıyoruz. Yalnızca Gaziemir'de değil İzmir'in en iyi çöp şişçisiyiz. Bunu biz değil bizi tercih edenler söylüyor.

Gaziemir'de et denildiğinde ilk akla gelen restaurant Gaziemir Servet'tir. Çünkü et Servet'in işidir.

Öğleleri çıkan 14 çeşit sulu yemek ile civardaki birçok banka, işletme, iş yeri, şirket çalışanları tarafından tercih edilmekteyiz.

7/24 günün her saati açığız ve hizmet veriyoruz. Geceleri çorba içmek için Gaziemir Servet'ten daha iyisi yoktur.

Ücretsiz OTOPARK hizmetimiz bulunmaktadır. Akçay Caddesi üzerinde ücretsiz otopark hizmeti verebilen tek lokantayız.

İzmir'e gelen siyasetçi ve ünlülerin en çok tercih ettiği mekanız. Gaziemir Servet'e geldiğinizde duvarda duran fotoğrafları incelemeniz yeterlidir.

İzmir Adnan Menderes Havaalanı VIP uçuşlarının yemek servisini biz yapıyoruz. Yerli ve yabancı tüm devlet adamları, önemli kişiler dahil olmak üzere tüm VIP uçuşlarda çöp şiş, köfte, lavaş, soğan halkası, kavrulmuş soğan, közde domates ve biber Gaziemir Servet tarafından tedarik edilmektedir.

LigTV üyeliği ile tüm Süper Lig maçları canlı olarak yayınlanır.

Hakkımızda Söylenenler